İSTEK Kaşgarlı Mahmut Okulları

1. Sağlık

Öğrencilerimizin sağlığı dikkatle izlenir, fiziksel gelişim ve sağlık durumlarıyla ilgili her türlü bilgi kayıt altına alınır. Düzenli ilaç kullanması gereken öğrencilerimizin ilaç saatleri dikkatle takip edilir ve ilaçlarını doğru bir şekilde, aksatmadan kullanmaları sağlanır. Acil bir durumda ilk müdahaleyi yapabilecek şekilde donatılmış revirimiz mevcuttur. Sağlık birimimizde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı doktorumuz ve okul hemşiremiz görev yapmaktadır. Hastane müdahalesi gerektiren çok acil durumlarda öğrenci gecikmeksizin hemşire gözetiminde en yakın hastaneye götürülür ve velisine derhal haber verilir.

Ayrıca Yeditepe Üniversitesi Diş ve Göz Hastaneleri’nden uzman doktorlar okullarımızda düzenli taramalar yapar. Öğrenci, öğretmen ve velilere yönelik, sağlıkla ilgili konularda seminer ve bilgilendirme çalışmaları da yine Yeditepe Üniversitesi Hastanesi uzman doktorları tarafından verilir.
 

Revirimizde görev yapan doktor ve hemşiremizin iletişim bilgileri aşağıda belirtilmiştir.

Dr. Ali Nazır FENOSCU - 02125942611 (2428 Dahili) 

Hemşire Vecihe DÜLGER - 02125942611 (2428 Dahili) 

2. Güvenlik

Güvenlik kampüsümüzde ileri teknolojilerle desteklenerek, uzman ve yetkin personel tarafından sağlanır. Kampüsümüzde gündüz ve gece güvenliğini sağlayan “özel güvenlik birimi” yer alır. Güvenlik için güçlü bir teknik donanım ve yüksek güvenlik standartları kullanılır. Tüm giriş çıkışlar bilgisayar ortamında kaydedilir. Kampüslerimiz ve çevreleri dahili ve harici güvenlik kameraları ile izlenerek tüm gün görüntü kontrolü ve kaydı yapılır.

 

3.Kıyafet

Öğrencilerimiz, İSTEK Okulları’nın tümünde kullanılan ve kendi yaş gruplarına göre belirlenmiş okul kıyafetlerini giyerler. Özel günlerde serbest kıyafet girebilirler.

İSTEK Kaşgarlı Mahmut Okulları Mağaza Sorumlusu: Gülbin DEMİRBİLEK  - Dahili: 2433

4. Ulaşım

Kampüsümüzde ulaşım hizmeti İSTEK Servis A.Ş. tarafından sağlanır. Okullarımıza ulaşımda güvenlik ve trafik kurallarına uyum kesin bir standart olarak yer alır. Öğrencilerimiz evlerinin önünden alınarak okul çıkışında yine evlerine bırakılırlar. Servis araçlarımızda; öğrencilerimizin kesinlikle emniyet kemerlerini takmaları sağlanır. Anaokulu ve ilkokul öğrencilerine servis hosteslerimiz eşlik eder. Servislerimizde trafik kurallarına ve hız limitlerine kesinlikle uyulur. Servislerimiz Araç Takip Sistemi ile her an izlenmektedir.

Sürücü irtibat bilgisi aşağıdadır. Çocuğunuz o gün okuldan siz veya sizin uygun gördüğünüz bir başkası tarafından alınacaksa, servis aracını kullanmayacaksa lütfen servis şoförünüzü bilgilendiriniz.

İSTEK Kaşgarlı Mahmut Okulları Servis Sorumlusu    Evren ARSLANBAY  02125942611 - Dahili 2430

5. Yemek

Sağlıklı beslenme en özen gösterdiğimiz konuların başında gelir. Çocuklarımızın hijyenik koşullarda, uygun kalorilerle ve dengeli olarak beslenmeleri bizim için büyük önem taşır. Menülerimiz çocukların yaş özellikleri göz önünde bulundurularak sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere üç öğün şeklinde verilir. Yemekler, kampüslerimizde kurulan hijyen koşullarına maksimum dikkat gösterilen yemekhanelerimizde üretilmektedir.


İSTEK Kaşgarlı Mahmut Okulları /   BEE GURME Yemek Firması