Eko TİM Gurubumuz için  tıklayınız

2020-2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI EKO OKUL ÇALIŞMALARIMIZ

Okulumuzda 13 yıldır uygulanan Uluslararası bir proje olan Eko Okul uygulamalarımıza bu yılda ’’ SAĞLIKLI YAŞAM&GENETİĞİ DEĞİŞTİRİLMİŞ ORGANİZMALAR” konusu ile devam edeceğiz.

Program boyunca eylem planımızda aldığımız etkinlikler dahilinde öğrencilerimize bu yıl ‘’Sağlıklı Yaşam’’ konusundan bahsederken, bu konu ile ilgili neler yapabileceğimizi de tartışacağız. Su ve Enerji tasarrufu yapma konusunda bilinçlenmeye, tasarruf konusunda alışkanlık kazandırmaya da devam edeceğiz. Yapacağımız çalışmalarda Eko Tim grubumuz, okul müdürümüz, öğretmenlerimiz ve zaman zaman aile katılımı çalışmaları ile sizlerden de destek alacağız. 

Projemiz kapsamında ‘’5.Geleneksel Tüket-Dönüştür Projemiz’’ için boşalmış atık pilleri toplayacağız. Her atık pil getiren öğrencimiz logo kazanarak sınıflarının önüne asılan atık pil panosuna logosunu yapıştırılacaktır. Toplanan logolar sene sonunda koordinatör öğretmenlerimiz tarafından değerlendirilecektir.

Eğitim yılımız boyunca çalışmalarımıza vereceğiniz destekle; yaşanabilir bir dünya ve sürdürülebilir çevre çalışmalarımıza yardım ederken, İstek Acıbadem Ailesi olarak attığımız küçük adımlarla ülkemizin geleceğine büyük yarar sağlamayı hedeflemekteyiz.

 

Eco School Koordinatörü Deniz YILMAZ ÖZDEŞ
Eco School Koordinatörü Arzu ADIYAMAN
Okul Müdürü PINAR ULU

Her türlü soru ve önerileriniz için;

Deniz Yılmaz ÖZDEŞ (deniz.yilmaz@istek.k12.tr)

Arzu ADIYAMAN( arzu.adiyaman@istek.k12.tr) ulaşabilirsiniz.