2018-2019'un ilk döneminde İSTEK Okulları öğrencileri sporun, sanatın bilimin her alanında başarılı olduklarını, elde ettikleri derecelerle bir kez daha kanıtladılar.

  • TÜRKİYE İKİNCİLİĞİ: Türkiye Artistik Yüzme Kış Şampiyonası / Deniz Kaya - İSTEK Barış İlkokulu
  • TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU ve İKİNCİLİĞİ: Türkiye Boulder (Tırmanış) Şampiyonası / Leyla Tunçay - İSTEK Barış Ortaokulu
  • TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU ve İKİNCİLİĞİ: Türkiye Senkronize Yüzme Yarışları / Selin Hürmeriç - İSTEK Belde İlkokulu
  • ALTIN MADALYA: Türkiye Yüzme Şampiyonası / Can Baranok ve Zeynep Mina Bulat - İSTEK Semiha Şakir Okulları
  • TÜRKİYE YEDİNCİLİĞİ: Türkiye Türkcell Kısa Kulvar Küçük ve Yıldız Bireysel Yüzme Şampiyonası / Naz Kazanç - İSTEK Atanur Oğuz Anadolu Lisesi
  • ONURSAL MANSİYON: Model Birleşmiş Milletler Konferansı'da (Y-MUN) / Yanchi Atilla Özer Gelecek Vaat Eden Delege, Joshua Erol, Rüzgar Kaya ve İllia Can Çelen - İSTEK Acıbadem Uluslararası Bakalorya Diploma Programı
  • TÜRKİYE YEDİNCİLİĞİ: Turkcell Kısa Kulvar Küçükler ve Yıldızlar Bireysel Yüzme Şampiyonası / Görkem Gürpınar - İSTEK Acıbadem Anadolu Lisesi
  • EN BAŞARILI CİHAZ ÖDÜLÜ: Destination İmagination Türkiye - DAT2019 / Dila Sunar, Biray Şenel, Melis Burçak Uzmanoğlu, Osman Can Saban, Duru Sunar, Mert Nalıncıoğlu, Sude Demir - İSTEK Semiha Şakir Anadolu Lisesi
  • 34 ALTIN KATEGORİ ÖDÜLÜ: Edinburgh Dükü Uluslararası Gençlik Ödülleri Programı / İSTEK Bilge Kağan Okulları Anadolu ve Fen Lisesi öğrencileri
  • TÜRKİYE ÜÇÜNCÜLÜĞÜ: 1. Lig Kulüpleri Artistik Cimnastik Yarışması / Alper Ertaş - İSTEK Uluğbey İlkokulu
  • TÜRKİYE ÜÇÜNCÜLÜĞÜ: Minikler 1. Lig Kulüpler Arası Türkiye Şampiyonası / Doruk YILMAZKARAOSMANOĞLU - İSTEK Kemal Atatürk İlkokulu
  • TÜRKİYE YEDİNCİLİĞİ: Ritmik Cimnastik Federasyon Kupası Yarışması / Asya Şeker - İSTEK Acıbadem Ortaokulu
  • TÜRKİYE ŞAMPİYONU: Visa Golf Challenge 2018 Turnuvası / Tuna Şahin - İSTEK Belde İlkokulu
  • AVRUPA ŞAMPİYONLUĞU (takım) VE ÜÇÜNCÜLÜĞÜ (bireysel): Avrupa Geleneksel Karate Turnuvası / Asi Rüzgar - İSTEK Kemal Atatürk İlkokulu
  • TÜRKİYE BEŞİNCİLİĞİ: Prens Adaları Yüzme Yarışı / Tuğrul Başar - İSTEK  Bilge Kağan Okulları
  • YILIN GENÇ YEŞİL BEYNİ FİNALİSTLERİ: ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampüsü tarafından düzenlenen Yılın Genç Yeşil Beyni Yarışması / Eren Dükel ve Zeynep Duru Keçeci - İSTEK Atanur Oğuz Fen Lisesi
  • TÜRKİYE DÖRDÜNCÜLÜĞÜ: Türkiye Golf Federasyonu 2018 TGF Yıldızlar Şampiyonası / Tuna Şahin - İSTEK Belde İlkokulu
  • TÜRKİYE ŞAMPİYONU: Türkiye Golf Federasyonu 2018 TGF Yıldızlar Şampiyonası /  Yasemin Tatar - İSTEK Atanur Oğuz Ortaokulu
  • İKİNCİLİK ve 4000 TL PARA ÖDÜLÜ: Model Uçak Yarışması / Mete Keleş, Berk Yeter, Ege Köse, Alper Tunga Keskin ve Kemal Barkın Bas - İSTEK Acıbadem Fen Lisesi
  • ULUSLARARASI 2 ŞAMPİYONLUK ve İKİNCİLİK: 9.Uluslararası Ritmik Cimnastik Turnuvası Vitry Cup / Gökçe Tuna Saka - İSTEK Bilge Kağan Okulları

 

2018-2019 eğitim öğretim yılı 1. dönem başarılarının tümünü görmek için tıklayınız. 

 

2017-2018 LYS sonuçları için tıklayınız.

2016-2017 ÖSYS sonuçları için tıklayınız.

Öğrencilerimiz 2016-2017 eğitim öğretim yılında da sanatta, sporda, bilimde ve çeşitli kültürel alanlarda başarı dereceleri elde etti. Öğrencilerimizin ilçe,il, bölge ve ülke çapında elde ettiği tüm başarılar için tıklayınız