SPOR
İSTANBUL GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR MÜDÜRLÜĞÜ MİNİKLER BASKETBOL KIZ-ERKEK (KARMA) İL BİRİNCİLİĞİNDE BEŞ MAÇTAN, ÜÇÜNÜ KAZANIP, İKİSİ KAYBETMİŞTİR / İSTEK ATANUR OĞUZ İLKOKUL TAKIMIMIZ
SATRANÇ
FMV IŞIK OKULLARI 10. SATRANÇ TAKIM YARIŞMASI KÜÇÜKLER KATEGORİSİ BİREYSEL DERECELENDİRME 3. MASA İKİNCİSİ / EKİN TUNA BİÇER
RESİM
BEŞİKTAŞ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ “TRAFİK” KONULU RESİM YARIŞMASI BEŞİKTAŞ İLÇE BİRİNCİSİ / ECE KAPKIN
İSTANBUL LALE VAKFI’NIN “LALEYİ YAZIP ÇİZİYORUZ” KONULU RESİM YARIŞMASI BEŞİKTAŞ İLÇE BİRİNCİSİ / DİLEM ÇEVİK
İSTANBUL LALE VAKFI’NIN “LALEYİ YAZIP ÇİZİYORUZ” KONULU RESİM YARIŞMASI BEŞİKTAŞ İLÇE İKİNCİSİ / PELİN DEMİRTEN
2013-2014 BAŞARILARI
SPOR
BEŞİKTAŞ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ İLKOKUL MİNİKLER MENDİL KAPMACA VE SEK - SEK İLÇE DÖRDÜNCÜSÜ / MENDİL KAPMACA VE SEK – SEK TAKIMI
İLÇE GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR MÜDÜRLÜĞÜ GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI ŞENLİĞİ MENDİL KAPMACA YARIŞMASI İLÇE ŞAMPİYONU / MENDİL KAPMACA TAKIMI
BEŞİKTAŞ İLÇESİ OKULLARI ARASI BEŞİKTAŞ’IN EN HIZLISI ATLETİZM YARIŞMASI İLÇE ŞAMPİYONU /URAS ULAŞOĞLU
RESİM
BEŞİKTAŞ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ “TRAFİK” KONULU RESİM YARIŞMASINDA BEŞİKTAŞ İLÇE BİRİNCİSİ / ECE KAPKIN
İSTANBUL LALE VAKFI “LALEYİ YAZIP ÇİZİYORUZ” KONULU RESİM YARIŞMASI BEŞİKTAŞ İLÇE BİRİNCİSİ / DİLEM ÇEVİK
İSTANBUL LALE VAKFI “LALEYİ YAZIP ÇİZİYORUZ” KONULU RESİM YARIŞMASI BEŞİKTAŞ İLÇE İKİNCİSİ /PELİN DEMİRTEN
"ÇOCUK GÖZÜYLE TRAFİK" KONULU RESİM YARIŞMASINDA BEŞİKTAŞ İLÇE İKİNCİSİ / BAŞAR KİPER
SATRANÇ
XXIII. EYÜBOĞLU DOSTLUK SATRANÇ TURNUVASI İKİNCİSİ / BATU ANGÜN
İSTANBUL AVRUPA YAKASI OKULLAR ARASI SATRANÇ ŞAMPİYONASI BİRİNCİSİ / BATU ANGÜN
İSTANBUL AVRUPA YAKASI OKULLAR ARASI SATRANÇ ŞAMPİYONASI DÖRDÜNCÜSÜ / BARIŞ ERTEM
YÜZME
İSTEK ÖZEL KAŞGARLI MAHMUT OKULLARI 12. GELENEKSEL YÜZME YARIŞLARI;
GÖKAY GÖKÇE 20 M. SIRTÜSTÜ YÜZME -20 M. SERBEST YÜZME 1.Sİ
EFE ÇELİK 20 M. SIRTÜSTÜ YÜZME -20 M. SERBEST YÜZME 3.SÜ
EFE BAYRAM 20 M. SERBEST YÜZME 4.SÜ
DORUK ASLANTÜRK 20 M. SERBEST YÜZME 4.SÜ
MELİKE MAYA BEKDEMİR 40 M. SIRTÜSTÜ YÜZME 4.SÜ
MEB İLKOKULLAR ARASI MİNİKLER YÜZME ŞAMPİYONASI 100MT. KARIŞIK İSTANBUL DÖRDÜNCÜSÜ /VERDA DURU YILDIRIM
MEB İLKOKULLAR ARASI MİNİKLER YÜZME ŞAMPİYONASI 50MT. SIRTÜSTÜ İSTANBUL BEŞİNCİSİ / VERDA DURU YILDIRIM
MEB İLKOKULLAR ARASI MİNİKLER YÜZME ŞAMPİYONASI 100MT. SERBEST İSTANBUL YEDİNCİSİ / VERDA DURU YILDIRIM
MEB İLKOKULLAR ARASI MİNİKLER YÜZME ŞAMPİYONASI 50MT. SIRT İSTANBUL SEKİZİNCİSİ / GÖKAY GÖKÇE
İSTEK ÖZEL KAŞGARLI MAHMUT OKULLARI TARAFINDAN DÜZENLENEN İSTEK OKULLARI 11.GELENEKSEL YÜZME YARIŞLARI BİREYSEL ALINAN DERECELER;
20 METRE SERBEST İKİNCİSİ, 20 METRE SIRTÜSTÜ İKİNCİSİ / VERDA DURU YILDIRIM
20 METRE SERBEST İKİNCİSİ, 20 METRE SIRT BİRİNCİ / GÖKAY GÖKÇE
20 METRE SIRT İKİNCİSİ / EFE ÇELİK
20 METRE SIRT ÜÇÜNCÜSÜ / KADİR YİĞİT YANCI
2012-2013 BAŞARILARI
FEN BİLİMLERİ
BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ VE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ‘’TEKNOLOJİDE GERİ DÖNÜŞÜM’’ PROJESİ KURUMSALDA İLÇE BİRİNCİSİ / ZEYNEP ECE TANACI, A.ELİF BARDAKÇI, İREM ERDEM, FİKRİ YILDIRIM, EFE ÇELİK, YİĞİT TURAN, YAĞMUR SAVAŞAN, OZAN AVANOĞLU, DİDEM GÖKÇEN, ELA COŞKUN, ELİF NİYAZBERDİEV
YÜZME
İSTEK ÖZEL KAŞGARLI MAHMUT OKULLARI GELENEKSEL YÜZME YARIŞLARI 20 M. SERBEST 2.Sİ / CEYDA ASLI ÖZLER
İSTEK ÖZEL KAŞGARLI MAHMUT OKULLARI GELENEKSEL YÜZME YARIŞLARI 20 M.SERBEST 3.SÜ / KADIR YIĞIT YANCI
İSTEK ÖZEL KAŞGARLI MAHMUT OKULLARI GELENEKSEL YÜZME YARIŞLARI 20 M. SIRT ÜSTÜ 3.SÜ / EGE ÖZCAN
İSTEK ÖZEL KAŞGARLI MAHMUT OKULLARI GELENEKSEL YÜZME YARIŞLARI SIRT ÜSTÜ 3.SÜ / YASMIN MİCHAİLİDİS
RESİM
BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ 23 NİSAN "ÇOCUK OYUNLARI" KONULU RESİM YARIŞMASI BEŞİKTAŞ İLÇESİ BİRİNCİSİ / SUDE KULAK
BEŞİKTAŞ İLÇESİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ "23 NİSAN BENİM BAYRAMIM" KONULU RESİM YARIŞMASI BEŞİKTAŞ İLÇE ÜÇÜNCÜSÜ / LARA SU KARSAVURAN
BEŞİKTAŞ İLÇESİ “ÖĞRETMENLER GÜNÜ” KONULU RESİM YARIŞMASI İLÇE BİRİNCİSİ / VERDA DURU YILDIRIM
SATRANÇ
MİNİKLER SATRANÇ AVRUPA YAKASI İL ŞAMPİYONASI 2.Sİ / BATU ANGÜN
İSTANBUL OKULLARARASI AVRUPA YAKASI SATRANÇ ŞAMPİYONASI MİNİKLER KATEGORİSİ İSTANBUL 2. Sİ / BATU ANGÜN
ANTALYA KÜÇÜKLER TÜRKİYE SATRANÇ ŞAMPİYONASI 9 YAŞ GENELİNDE TÜRKİYE 2. Sİ / BATU ANGÜN
İSTANBUL İL BİRİNCİLİĞİ SATRANÇ TURNUVASI 9 YAŞ GENELİNDE İSTANBUL 2.Sİ / BATU ANGÜN
3. KURTULUŞ HAMLESİ SATRANÇ TURNUVASI 12 YAŞ ALTI KATEGORİSİ ŞAMPİYONU / BATU ANGÜN
2011-2012 BAŞARILARI
SOSYAL BİLİMLER
İSTEK KAŞGARLI MAHMUT OKULLARI SOSYAL BILIMLER PROJE ŞENLIĞI “OSMANLI’DA KILIK-KIYAFET” KONULU PROJE BİRİNCİSİ / ÇİSENUR GEYİK, UMUTCAN ORUĞ
GENEL KÜLTÜR
BEŞİKTAŞ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ “BİLGİ KÜLTÜR YARIŞMASI" İLÇE 3.SÜ / SELİN İSMAİLOĞLU, BERNA ÇEKER, AYBARS ARDA KILIÇER
BEŞİKTAŞ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ “TRAFİĞİ NE KADAR BİLİYORUZ” KONULU YARIŞMA İLÇE 2. Sİ / AYLİN ÇELEBİLER, GÖRKEM TÜRKERİ, MERVE DİLARA ÖZDEMİR
BEDEN EĞİTİMİ
TÜRKİYE OKULLARARASI YILDIZLAR JUDO ŞAMPİYONASI İSTANBUL TAKIMI TÜRKİYE ÜÇÜNCÜLÜĞÜ / BERFİN YAREN GÜRBÜZ
TÜRKİYE OKUL SPORLARI ESKRİM ŞAMPIYONASI KILIÇ İSTANBUL TAKIMI TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ / CENAY DUMAN
İSTANBUL TAKIMI TÜRKİYE İKİNCİSİ / MERT AĞCA
TÜRKİYE OKULLARARASI YILDIZLAR YÜZME ŞAMPİYONASI 200 M SERBEST STİL TÜRKİYE 3.SÜ / ECEM DÖNMEZ
GENÇLIK SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL YILDIZLAR BAY/BAYAN JUDO İL BİRİNCİLİĞİ MUSABAKASI İSTANBUL 5.SI / (42 KG) YIĞIT HANAY, İSTANBUL 3.SÜ /(46 KG)ÖZGÜR HANAY, İSTANBUL 3.SÜ / (52 KG) NESLIŞAH HELVACI, İSTANBUL 2.SI / (57 KG) YAREN GÜRBÜZ
İSTANBUL MINIKLER OKÇULUK ŞAMPIYONASI ERKEKLER MAKARALI YAY 13-14 YAŞ KATEGORISI ALTIN MADALYA / SALIH EREN BİRİNCİOĞLU
MEB YILDIZLAR İL YÜZME YARIŞI 200M. SERBEST STİL İSTANBUL BİRİNCİSİ - 200M. FERDİ KARIŞIK İSTANBUL İKİNCİSİ - 200M. KURBAĞALAMA İSTANBUL İKİNCİSİ - 200M. KELEBEK İSTANBUL ÜÇÜNCÜSÜ / ECEM DÖNMEZ
İSTANBUL OKULLAR ARASI YILDIZLAR ESKRİM ŞAMPİYONASI KILIÇ ÜÇÜNCÜLÜĞÜ / MERT AĞCA, CENAY DUMAN
İSTANBUL OKULLAR ARASI KÜÇÜKLER YÜZME ŞAMPİYONASI 200 M. SERBEST STİL ÜÇÜNCÜLÜĞÜ / AYŞE DEREN BEKDEMİR
GÖRSEL SANATLAR
İSTANBUL İL ÇAPI SANAT DÜNYASI TALENS RESİM YARIŞMASI BİRİNCİLİĞİ/ DUYGU DOĞULU
İSTANBUL İL ÇAPI SANAT DÜNYASI TALENS RESİM YARIŞMASI MANSİYON ÖDÜLÜ / CAN SAMIK
SATRANÇ
7. IŞIK OKULLARI SATRANÇ TURNUVASI KÜÇÜKLER SATRANÇ TAKIMI İKİNCİLİK ÖDÜLÜ / EMIR GÜLER,BARIŞ ERTEM,YIĞIT ÖZCAN, BATU ANGÜN
7. IŞIK OKULLARI SATRANÇ TURNUVASI MASA İKİNCİSİ/ BARIŞ ERTEM
7. IŞIK OKULLARI SATRANÇ TURNUVASI KENDİ YAŞ GRUBUNDA ŞAMPİYON / BATU ANGÜN
OKULLAR ARASI AVRUPA YAKASI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ / EMİR GÜLER
FEN BÖLÜMÜ
TÜBİTAK “BU BENİM ESERİM” PROJE YARIŞMASI ANKARA FİNAL SERGİSİ “SEN ÇAL BEN DÖNDÜRÜRÜM” TÜRKİYE 2. LIK ÖDÜLÜ / ALPER ADRIAN BAYSAN, ÖZGÜR HALUK KARAKAYA
İSTEK BELDE OKULLARI 5. FEN BILIMLERI ARAŞTIRMA PROJELERI YARIŞMASI 2.LIK ÖDÜLÜ / ÇISENUR GEYIK, OĞUZHAN ERTAŞ
‘’SÜRDÜRÜLEBILIRLIK IÇIN KÜLTÜRLER ARASI SU’’ TEMASININ IŞLENDIĞI UNESCO – SEMEP PROJE YARIŞMASI ‘’MARMARA DENIZ’INDEKI BIYOÇEŞITLILIĞIN SÜRDÜRÜLEBILIRLIĞI’’ PROJESI EN IYI KONU SEÇIMI VE SUNUMU ÖDÜLÜ / ZEYNEP ECE SAÇAKLI, UMAY SIRALI , EMRE ALPÖĞÜNÇ
İTÜ GELIŞTIRME VAKFI OKULLARI “HERKES IÇIN ENERJI VE ÇEVRE “ TEMALI BELGESEL FILM YARIŞMASI “ GÜNEŞİ UNUTMAYALIM “ ISIMLI BELGESEL 2. LIK ÖDÜLÜ / AYLİN ÇELEBİLER, ULUÇ DOĞAN
TÜBİTAK “BU BENİM ESERİM” PROJE YARIŞMASI MARMARA BÖLGE FINALI TÜRKIYE FINALLERI SERGISINE DAVET “SEN ÇAL BEN DÖNDÜRÜRÜM” / ALPER ADRIAN BAYSAN, ÖZGÜR HALUK KARAKAYA
TÜBİTAK “BU BENİM ESERİM” PROJE YARIŞMASI MARMARA BÖLGE FİNALİ TÜRKİYE PATENT ENSTİTÜSÜNE SUNULMAYA HAK KAZANAN PROJE “KAPIDAKI MİKROPLAR SİZDEN KORKMUYORUM...” / DOĞA ERDOĞMUŞ, TUĞÇE ER
ANLIK ÇÖZÜM YARIŞMASI TÜRKİYE ÜÇÜNCÜLÜĞÜ / İREM GÖKCEN, TARA DİREKOĞLU, BERKAY ASIL GÖNEN, ÇİSENUR GEYİK, BEGÜN GÜNALP, OĞUZHAN ERTAŞ, UMUTCAN ORUĞ
2010-2011 BAŞARILARI
MATEMATİK
IMSTF-ULUSLAR ARASI MATEMATİK YARIŞMASI LEIBNIZ LEAGUE BİRİNCİLİĞİ / ALİ EREN GÜVEN
SATRANÇ
BEŞİKTAŞ İLÇE SATRANÇ TURNUVASI MİNİKLER İLÇE ÜÇÜNCÜLÜĞÜ / BATU ANGÜN
BEŞİKTAŞ İLÇE SATRANÇ TURNUVASI KÜÇÜKLER İLÇE BİRİNCİLİĞİ / EMİR GÜLER
BEŞİKTAŞ İLÇE SATRANÇ TURNUVASI KÜÇÜKLER İLÇE İKİNCİLİĞİ / YUSUF ALPTİGÜN
BEŞİKTAŞ İLÇE SATRANÇ TURNUVASI KÜÇÜKLER İLÇE ÜÇÜNCÜLÜĞÜ / EMRE BERK HAYIR
BEŞİKTAŞ İLÇE SATRANÇ TURNUVASI YILDIZLAR İLÇE BİRİNCİLİĞİ / NİYAZİ HASAN BULUT
BEŞİKTAŞ İLÇE SATRANÇ TURNUVASI YILDIZLAR İLÇE İKİNCİLİĞİ / UMUTCAN ORUĞ
BEDEN EĞİTİMİ
BEŞİKTAŞ İLÇE VOLEYBOL TURNUVASI DÖRDÜNCÜLÜĞÜ / DOĞA ERDOĞMUŞ, CEREN SU DAĞLAYAN, DILAYLA KOPU, SELEN DOĞA ÖZKAN, SAĞNAK YAĞMUR ASLAN, ALEYNA AY, İLAYDA BENARDETE, ELIF NUR NIYAZBERDIEV, BERFIN ECE ÖKSÜZ, BEYZA ÖZCAN
BEŞİKTAŞ İLÇE MASA TENİSİ TURNUVASI KÜÇÜK ERKEKLER İLÇE ÜÇÜNCÜLÜĞÜ / MURATHAN UÇAR, BERKAY BOZTAŞ, ULAŞ BOZTAŞ, KEREM ÜNLÜ, BAHA GÜNAY, ARDA ALP
BEŞİKTAŞ İLÇE MASA TENİSİ TURNUVASI YILDIZ ERKEKLER İLÇE ÜÇÜNCÜLÜĞÜ / OĞUZ KÜÇÜK, MERT AĞCA, DOĞUKAN GÜRBÜZ, BERKIN AKBAŞ, OĞULCAN DEMIREL, EFE TANYER
BEŞİKTAŞ İLÇE MASA TENİSİ TURNUVASI YILDIZ KIZLAR İLÇE ÜÇÜNCÜLÜĞÜ / IRMAK BILDIRCIN, SERAY KAYMAKÇI, SELIN İSMAILOĞLU