İSTEK Özel Acıbadem PDR Birimleri ve Öğrenci Temsilcilerinin öncülüğünde başlayan Sosyal Sorumluluk Projesinin bu sene ikincisini gerçekleştirdik.

Sloganı “KENDİ EMEĞİM-EL ÜRÜNÜM SENİN İÇİN SEVGİLİ KARDEŞİM” olan, kermesimizin geliri Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Koruncuk Vakfına bağlı Sarıyer Bolluca Çocuk Köyü’nde yaşayan Koruncuklar’a bağışlanacak.

Proje için öğrencilerimizin kendi ellerinden çıkan birbirinden güzel ve özenle hazırlanmış yiyecek ve hediyelik ürünlerin satışa sunulduğu kermesimiz, 09 Aralık Anaokulu, 19-20 Aralık Ortaokul-Lise, 21-22 Aralık tarihlerinde İlkokul’da tüm öğrenci ve velilerimizin katılımıyla önemli bir gelir elde edilmesiyle gerçekleşti.

Kermesten elde edilen maddi gelir kadar, öğrencilerimize kattığı manevi değerler ve farkındalık açısından önemli olduğu düşüncesinde olduğumuz projeye destek olan idari yönetime, duyarlılık sahibi tüm öğrencilerimize; çocuklarımızın heyecanını paylaşan, ürünlerine maddi manevi destek sağlayan velilerimize, projeyi sahiplenen herkese çok teşekkür ediyoruz