Öğrenci Meclisi

Öğrencilerimizin demokrasi kültürünü kazanmaları, seçme-seçilme hakkını yaşayarak öğrenmelerini ve okul yönetimine katkıda bulunmaları için MEB Okul Meclisleri ve Demokrasi Eğitimi çalışmaları kapsamında her yıl öğrenci meclisi seçimi yapılır. Yıl boyunca düzenli aralıklarla yapılan öğrenci meclisi toplantılarında sosyal sorumluluk projeleri, düzenlenecek geziler, sosyal etkinlik çalışmaları öğrencilerimiz tarafından planlanır.

 İSTEK ULUĞBEY OKULLARI

       2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÖĞRENCİ MECLİSİ ÜYELERİ

İLKOKUL

2-A Sınıfı Temsilcisi Emek Çağan PARLAK
2-B Sınıfı Temsilcisi Doğa SARIÇİCEK
2-C Sınıfı Temsilcisi Zeynep Yeşim UĞRAŞ
3-A Sınıfı Temsilcisi Ece Nisa IŞIK
3-B Sınıfı Temsilcisi Kayra Yağmur ÜÇÜNCÜ
3-C Sınıfı Temsilcisi Yiğit ERSOY
3-D Sınıfı Temsilcisi İlaynur ATEŞ
4-A Sınıfı Temsilcisi Gülce AĞARTAN
4-B Sınıfı Temsilcisi Mert MUTLU
4-C Sınıfı Temsilcisi     Mehmet Erdem KİPRİTÇİ

ORTAOKUL

5-A Sınıf Temsilcisi Tuğçe ŞAHİNOĞLU       
5-B Sınıf Temsilcisi Onat GÜLER
5-C Sınıf Temsilcisi Murathan YİĞİT
6-A Sınıf Temsilcisi Arhan YANIKOĞLU
6-B Sınıf Temsilcisi Pınar BULUK
6-C Sınıf Temsilcisi Utku Mete ÖZCAN
7-A Sınıf Temsilcisi Baransel ERKMAN
7-B Sınıf Temsilcisi Umut TARLAN
7-C Sınıf Temsilcisi Sarp GÜRMERMER
7-D Sınıf Temsilcisi Ege KABAKÇI
8-A Sınıf Temsilcisi Latife Sıla BAĞCI
8-B Sınıf temsilcisi Pelin ERKIRTAY
8-C Sınıf Temsilcisi Yağız ÖZYILMAZ
8-D Sınıf Temsilcisi Ceren ECE

ANADOLU LİSESİ

HZ-A Sınıfı Temsilcisi Kemal BELEN                    
HZ-B Sınıf Temsilcisi Ece ASLAN
9-A Sınıf Temsilcisi Günay Elif İNCE
9-B Sınıf Temsilcisi Melis ÖZTÜRK
9-C Sınıf Temsilcisi Ceren ALEMDARZADE
10-A Sınıf Temsilcisi Aslı TANER
10-B Sınıf Temsilcisi Emirhan OKUMUŞ
10-C Sınıf Temsilcisi Özgü Türküsu BULUT
10-D Sınıf Temsilcisi Aras ASLAN
11-A Sınıf Temsilcisi Göksu KAYA
11-B Sınıf Temsilcisi Selin KAHRAMAN
11-C Sınıf Temsilcisi Efehan KAYA
11-D Sınıf Temsilcisi Umut ÇUBUKÇU
12-A Sınıf Temsilcisi Zeynep Burcu ZEYLEK
12-B Sınıf Temsilcisi Özlem ÇEVİK
12-C Sınıf Temsilcisi Aleyna ZORLU

FEN LİSESİ

9-A Sınıfı Temsilcisi Ece Cansın AKTAŞ          
10-A Sınıfı Temsilcisi Doğa Sanem ALTUĞ
11-A sınıf Temsilcisi Atakan ÇAYIR
12-A sınıf Temsilcisi Özmert ÜSTÜNDAĞ

OKUL BAŞKANLARI

İlkokul Başkanı Mert MUTLU                        
Ortaokul Başkanı Umut TURHAN
Anadolu Lisesi Başkanı Efehan KAYA
Fen Lisesi Başkanı Bartu BULDU